rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

19. 5. 2021

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Dnes je středa, 19. 5. 2021, 4:31:53

Registrace čipování psů

Obsah

Program na podporu aktivit v oblasti sportu, kultury a ostatní spolkové činnosti v obci Háj ve Slezsku na rok 2021:

- pravidla pro vyplnění žádosti o dotaci

zde ke stažení (29.29 kB)

Přílohy "Programu na podporu aktivit v oblasti sportu, kultury a ostatní spolkové činnosti v obci Háj ve Slezsku na rok 2021":

PŘÍLOHA Č. 1 - Žádost oposkytnutí dotace - obecná a projektová část: zde ke stažení (71 kB)

PŘÍLOHA Č. 2 - Nákladový  rozpočet projektu: zde ke stažení (26.5 kB)

PŘÍLOHA Č. 3 - Čestné prohlášení: zde ke stažení (30.5 kB)

PŘILOHA Č. 4 - Závěrečné vyúčtování projektu-zpráva o realizaci: zde ke stažení (38 kB)

PŘÍLOHA Č. 5 - Závěrečné vyúčtování projektu - seznam dokladů a přehled o úhradách: zde ke stažení (48.5 kB)